Jdi na obsah Jdi na menu

Změna působiště a přijmání nových členů

7. 2. 2013

Od 1. ledna 2013 se náš sbor oddělil od ústecké farnosti a začal působit jako samostatné těleso. Během ledna jsme měli z organizačních a zdravotních důvodů menší pauzu. První zkoušku měly naše děti již v nové zkušebně, která se nachází na adrese Klíšská 33 v Ústí nad Labem. Budově se přezdívá Modrý dům a stojí vedle redakce Ústeckého deníku a naproti parku za Hraničářem. Zkoušky jsou každé úterý od 17:00 do 18:00. Pokud byste měli zájem přihlásit Vaše dítě do našeho sboru, kontaktuje nás prosím na čísle 608 916 320 nebo se přijďte přímo podívat na naší zkoušku.Více o našem sboru si můžete přečíst v naší rubrice. Budeme se těšit na nově příchozí zpěváčky či muzikanty ve věku od 4 do 16 let. 

Od 1. března jsme se také rozhodli založit přípravku, kde rádi přivítáme děti od 4 do 6 až 7 let. Zkoušky připravky budou probíhat na stejné adrese v úterý od 16:00 do 17:00. 

S pozdravem vedoucí sboru

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář